>

po pracy - Architekt – Pracownia Projektowa Wioleta Stanisławska. Projekty budowlane domów i wnętrz. Gdańsk – Gdynia – Sopot (Trójmiasto). - Projekty domów, projekty budynków wielorodzinych, przebudowy, rozbudowy istniejących obiektów

Idź do spisu treści

Menu główne:W naszej pracy staramy się realizować projekty w sposób zgodny z naszym podejściem do Świata , którego głównym przesłaniem jest postawienie go lepszym , czystszym , nowocześnniejszym i piękniejszym .
Dążymy , aby dzięki stosowanym rozwiązaniom i posiadanej wiedzy kształtować otoczenie w sposób najmniej wpływający na otaczające nas piękno natury .
Mamy nadzieję , że dokładając  swoją małą cząstkę działań do ogólno-światowego trendu poprawy stanu zdrowia naszej domu jakim jest Ziemia ,
umożliwimy przyszłym pokoleniom kontynuowanie naszych pasji związanych z poznawaniem świata , jego tajemnic i fascynujących  kultur
.Poznając Świat  poszerzamy horyzonty naszej wiedzy i stajemy się bardziej otwarci na wdrażanie niekonwencjonalnych  rozwiązań .
Poniżej chcielibyśmy Państwu przedstawi to co nas fascynuje , to czym zajmujemy się w chwilach nie wypełnionych realizacją wspólnych zamierzeń .

Zafascynowani tajemniczością i potęga architektóry przeszłości , podziwiając  wiedzę jej twórców i zadziwiające zdolności  , dązymy do realizacji naszych projektów z duchem  XXI wieku ,.
Wykorzystując doświadczenia naszych porzedników staramy się wnieść nowe treści do otaczającej nas
otoczenia .


arch. Wioleta StanisławskaGdy poznamy piękno świata zaczynamy w pełni doceniać jego unikalność i wyjątkowość.
Polecamy ludzi z pasją którzy mogą Państwa wprowadzić w ten fascynujący świat.


http://www.nurkowanie.info.pl/ 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego